16 thoughts on “Opulskiai

 1. Gertrūda

  Aš esu Gertrūda Opulskytė, gim. Telšiuose, mano teti Mykolas Opulskis, gim 1924m.,senelis Mykolas Opulskis, jo brolis majoras Vladas Opulslis. Ar yra koks ryšys su Bajoraite Gertrūda Opulskyte, gyvenusia Siraičių dvare? Ačiū už informaciją. Pagarbiai- Gertrūda.

 2. Rimantas Žiauga

  Sveiki. Tyrinėju bajoro Juozapo Jurgio Opulskio (1815) giminę, sudarinėju šios giminės medį. Ieškau Juozapo Opulskio (1859), Stanislovo Opulskio (1888), Ignaco Opulskio (1890), Antano Opulskio (1892) gyvų palikuonių, norėčiau su jais susisiekti. Minėti bajorai gyveno Telšių krašte.

 3. Laimis

  Sveiki. Opulskiai! T.y. bendrapavardžiai. Šiuo metu domiuosi savo išsibarsčiuse gimine ir norėčiau susisiekti su jumis bei pasilavinti.

  Mano kontaktai:
  laimisopulskis@gmail.com
  Facebook: Laimis Opulakis

  • Tomas

   Labas, Laimi,
   parašiau žinutę FB. 🙂
   Laukiu žinių.
   Ačiū.
   Tomas

 4. Laura

  Sveiki bendrapavardžiai 🙂 Esu Opulskytė.Tėtis mano Opulskis ir dėdė Opulskis 🙂 gal turim ryšių?

 5. Rasa

  Sveiki, ieškau duomenų apie Zenoną Opulskį (1905) , galimai kilęs iš Klaipėdos krašto. Gyvenęs Tryškiuose ir Tirkšliuose. Ačiū.

  • Gintaras

   Zenonas Opulskis – mano krikštatėvis,kartu su teta Uršule Opulskiene(Stonkutė).Palaidotas Tirkšliuose.(FB – Lapinskas Gintaras)

   • Tomas

    Gintarai, parašiau Jums FB žinutę. Ačiū. Tomas

 6. Rimantas Žiauga

  Esu Domicėlės Opulskytės – Ruginienės (XIX a. pab. – XX a. prad,), gyvenusios Reivyčių k. Mažeikių raj., palikuonis. Jos vyras buvo Pranciškus Ruginis. Tyrinėdamas savo giminės ištakas iš keleto vyresnio amžiaus giminaičių išgirdau, kad Domicėlė Opulskytė buvo kilusi iš bajorų kažkur nuo Telšių pusės. Gilindamasis į Domicėlės kilmę, aptikau, kad Telšių rajone Siraičiuose buvusį dvarą iki XIX a. vidurio valdė grafas Motiejus Opulskis. Ar galėjo Domicėlė būti kilusi iš tos giminės ? Mano tolimesnės paieškos atsidūrė aklavietėje. Taigi, genealogai – entuziastai, prašau Jūsų pagalbos. Galbūt Jūsų tyrinėjimuose Domicėlė Opulskytė užsifiksavo?
  Rimantas Žiauga, Mažeikiai

  • Tomas Kurlinkus

   Sveiki, Rimantai,
   maniškiai Opulskiai yra iš Žemalės parapijos. Ryšio su Siraičių Opulskiais dar neradau. Beje, netikiu, kad Opulskiai buvo grafai. Tikriausiai bus įsivėlusi klaida Jūsų matytam šaltiny. Turiu tik vieną Domicelę Opulskytę krikštytą 1895 metais Telšių RKB.
   Reikėtų daugiau informacijos apie jūsiškius Opulskius.
   Ačiū.
   Pagarbiai
   Tomas
   P.S. galite rašyti man el. paštu Tomaskur@gmail.com

 7. Tomas

  Sveiki,
  mano pro prosenelė buvo Opulskaitė iš Žemalės parapijos. Sedos ir Gadūnavo parapijose taip pat aptinkami.
  Ačiū.
  Pagarbiai,

  Tomas

  • Gabija

   Sveiki, Mano mama yra Opulskyte, tad pamaniau gal jus esate koks tolimas jos giminaitis

  • Gabija

   Sveiki, Mano mama yra opulskyte, tad pamaniau gal jus esate koks jos tolimas gimine

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *