Nuorodos

Čia pateiktos įvairios genealogams naudingos nuorodos ir kiti šaltiniai.

7 thoughts on “Nuorodos

 1. Romuald

  Witam poszukuję rodziny Dawidowicz z Jezior i okolic .

 2. Sveiki,ieskau seneliu šaknu,proseneliu kilusiu nuo Lazdiju raj,Lazdiju sen.Miesto lauku kaimo,tai butu Albaviciute Kamilija 1911m(tiksliai nezinau)po vyro pavarde buvo Kandrataviciene,jos brolis Stasys Albavicius,gim.metu nezinau(karo metais dingo be zinios)kalbejo kad buvo isvestas i Pravieniskiu kalejima ir ten sušaudytas(nes buvo istojes i lietuvos policija)

 3. Leopoldas

  Ieškau asmens dirbančio su Josvainių RKB archyvais

 4. Albinas Kandratavičius

  Sveiki. Ieškau savo senelio Petro Kandratavičiaus gyv. 1885-1945 m. Jaseniaukos kaime, Rudaminos valsčiuje, Seinų apskrityje, Lazdijų parapijoje. Kaip rašo Vikipedia (https://lt.wikipedia.org/wiki/Jaseniauka) iš to kaimo yra kilusi Kandratavičių giminė. Noriu rasti informacijos apie jį patį Petrą Kandratavičių, jo brolius, jo tėvus, jo vaikus. Ieškau giminės šaknų. Labai prašau visų, jeigu kas galite, pateikti bet kokią informaciją arba šaltinius tai informacijai rasti. Kaip patekti į Elenos minimą Suvalkų archyvą? Iš anksto dėkoju. Mano E. pašto adresas: alytus.a.k@gmail.com Mano tel.: 8 315 30643; mob. +370 699 92309 Pagarbiai Albinas Kandratavičius

 5. Aurelija Simokaitienė

  Sveiki, ieškau informacijos apie 18a. pabaigoje 19a. pradžioje Vištytyje gyvenusią vokiečių Hauchvicų šeimą. Hauchvicas buvo tuo metu Vištyčio policijos(žandarmerijos?) viršininkas. Tai mano protėviai.

 6. УМЕРЛИ В ИТК-5, ФИЛИАЛ КАЗАНСКОЙ СПЕЦ. ПСИХ. БОЛЬНИЦЫ.

 7. Suvalku Archyvas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *