Kontaktai

APIE SVETAINĘ…

…ilgokai mąsčiau, kuo ši svetainė galėtų nudžiuginti genealogus mėgėjus ir ne tik juos. Nemažai išnaršiau Lietuvos bei kitų šalių tinklalapių. Stebėjau, ko man pačiam trūksta, ko dažniausiai prireikia rausiantis bažnytinių metrikų lobynuose, ko ieško kiti bendraminčiai. Apibendrinęs surinktą stebėjimų ir apžvalgų medžiagą išleidau į pasaulį šią svetainę.
Jei interneto paieškos sistemos neklysta, tai kol kas nieko panašaus Lietuvos padangėje dar nebuvo, todėl trumpai pristatysiu svetainės viziją…

Koncentruota pagalba genealogams, ieškantiems savo protėvių šaknų.
Tai yra mano Didžioji Svajonė sukurti tokią internetinę terpę, kurioje ieškantys savo protėvių šaknų ar giminaičių galėtų palikti žinutę, o skaitantys tą žinutę padėtų jiems paieškose.
Ir dar norėčiau, kad genealogai svetainėje rastų susistemintą „techninę” pagalbą ir galėtų labiau koncentruotis į jiems mėgstamus dalykus.

 

APIE AUTORIŲ…

…gimiau kažkada ne taip jau ir labai seniai, ogi tais metais, kai Bilas Geitsas ir Polis Allenas įkūrė Microsoft kompaniją. Vaikystė, paauglystė beigi visas nuostabusis ikiuniversitetinis laikotarpis prabėgo gyvenant su tėvais gražiame Aukštaitijos kaime. Vėliau įstojau į VGTU ir apsigyvenau Vilniuje. Studijuojant statybos inžineriją, berods, antrame semestre teko pirmą kartą susidurti su genealogija, kai vieno užmiršto pavadinimo dalyko užmiršta pavarde dėstytojas paliepė namų darbams sukurti šeimos genealoginį medį…
Dėkoju jam ir dabar, nes anuometinė močiutės apklausos medžiaga pasitarnavo po daugelio metų ir išsivystė į didelį genčių projektą, bet apie tai vėliau…
Šiuo metu su šeima gyvenu Vilniuje. Dirbu šauniausiose Lietuvos gamybos ir projektavimo kompanijose UAB „Markučiai” ir UAB „Concretus designers” inžinieriumi.
Laisvalaikio hobis – mėgėjiška genealogija. Šiuo dalyku intensyviai domiuosi net dar tik virš šešerių metų. Esu sudaręs gana nemažą tarpusavyje susijusių genčių genealoginį medį, kuriame yra virš 8 tūkstančių asmenų iš Dubingių, Giedraičių bei aplinkinių parapijų. Nemaža dalis yra ir iš Žemaitijos – Tverų, Šačių ir kitų parapijų.
Jei lieka laiko nuo šeimos ir hobio (o jo lieka vis mažiau), domiuosi fotografija.

 

KONTAKTAI

Visais Jums rūpimais klausimais prašau rašyti adresu info@gengen.lt.
Laiškus beveik visada skaitau kasdien.
Mane taip pat galite aptikti ir Feisbuke.

 

Kviečiu parašyti man, jei turite ir norite pasidalinti vertinga genealogine medžiaga. Nesvarbu, ar tai bus nuoroda, įdomesnė programa, knyga… O gal norėtumėte paskelbti straipsnį, pasidalinti mintimis apie genealogiją. Jūsų suteikta medžiaga džiugins ir kitus bendraminčius.

 

Linkiu malonaus ir naudingo naršymo!
Arūnas Cijunaitis