Nuorodos

Čia pateiktos įvairios genealogams naudingos nuorodos ir kiti šaltiniai.

24 thoughts on “Nuorodos

 1. Andrew

  I am looking for information regarding Anthony (possible Antanas) Aliukonis, born around 1834 near Semeniskes, Grendave, Trakai County, Vilnius and his wife, Mary Bazis, born around 1835.

 2. Anatolijus

  Ieškau dirbančių su Leliūnų (Utenos r.) RKB archyvais. Domina Liskinas Jonas, Liskinienė Elžbieta (Petkevičiūtė)

 3. Allison

  Hello –

  I’m looking for information on my family history. My grandfather immigrated to Canada from Lithuania in 1928. They left the Bremen, Germany port. Information and names below

  Vytautas Svelnys (born 1926)
  Angenius Svelnys (born 1927)
  Mother: Marijona Svelnys (born roughly 1894)
  Father: Aleksander Svelnys (born roughly 1986)

  Other names of interest:

  Jonas Svelnys & Terese Sedeviciute
  Jonas Buvelskis & Mare Masaiciute

  Any information is great!

 4. T.T.

  Ieškau geneologinės informacijos apie Pusvaškius, Piragius, Šesžšuolių rajoną, Ukmergę. Email: withteo@gmail.com

 5. Aldona Stražinskienė

  Radau, kad Tomas Stankevičius tyrė Maskoliūno iš Zarasų r šeimos medį. Aš esu buv Maskoliūnaitė, gal tai mano protėviai?

 6. Maryte

  Sveikti! Ieskau savo tevelio gimimo registracijos Dubingiu baznytineje knygoje. Tevelis – Ciunaitis Kazys, Kosto, gimes 1920 m. geguzes 15 d. Muraliskiu kaime.

  Dekojame

 7. Kristina

  Sveiki, ieškau informacijos apie Arvydo Karaliūno, krikštą (g.m.1958-10-01).Mama Birutė Karaliūnaitė .

 8. Dainius Narsutis

  Sveiki, ieškau prosenelio Dominyko Narsučio kilusio iš Eriškių miestelio netoli Ramygalos, Panevežio Apskrityje. Eriškių miestelyje yra bažnyčia bet niekaip negaliu atrasti kur ir kaip galėčiau ieškoti gimimo informacijos ar tos bažnyčios uzrašų. Visa ši informacija turetų būti Lietuvos Istorijos Archyve, bet kad ieškoti archyvą reikia žinoti fondo numeri, bet kaip atrasti fondo numerį? . Žinau kad Dominykas su žmona Konstancija Narsutiene (Gabalyte) turejo tris sūnus: Alfonsas, Juozas ir Vladas. Vladas yra mano senelis, gimes 1933-aisiais, miręs 1989-aisiais.

  Mano el.pašto adressas: dainius@dainiusnarsutis.co.uk

 9. Sveiki,ieškau savo senelio Stanislovo Šmagario ,Juozo tėvų .Senelis gimė 1888m.02-12d.Vilnia ,gydytojo,dvarininko,kunigaikščio Ignoto Tado Martyno Žagelio namuose.Prosenelio Tėvas Juozas Šmagaris ir mama Antanina (Kazlauskaitė)Šmagarienė, daugiau duomenų nerandu.Tik prosenelis galėjo tarnaut -virėju,o prosenelė -šeimininke.
  Galėjo su I.T.M.Žagelio šeima išvykti į Lenkiją (Varšuvą).nes vėliau jį vadino varšavenski.Vėliau jį atvežė į Vilnių Geležinkeliečių mokyklą (archyve )nėra dokumentų.1906m. atvyko į Panevėžį,kur apsigyveno Elžbietos Polkotikienės namuose,kuri turėjo 12m. dukrą.Seneliui buvo 18m.,jis pasakojo,kad močiutę užsiaugino.Bet daugiau žinių apie
  prosenelius nerandu ir nežinau,kur ieškot.
  Gal galėtumėte patarti ,kur reikėtų ieškoti,būsi dėkinga.Kur reikėtų iešoti dirbusių žmonių kunigaikščiui I.T.M.Žageliui.

 10. Lina

  Sveiki,
  Domina Molėtų bažnyčios metrikos (1819-1839). Ar yra kokia nors nuotolinė prieiga be archyvo?
  Ačiū

 11. Jonas Gustas

  Laba diena,
  Noriu paklausti, ar Slavikų katalikų bažnyčios metrikuose yra duomenų apie Simono Gusto iš Kidulių (Kaimelio) parapijos Karališkių kaimo, gimusio apie 1849 m., vestuves su Pranciška Ramonyte (1851 – 1928.02.23) iš Slavikų parapijos. Kada ši santuoka įregistruota Slavikų bažnyčioje?
  Pranciškos Ramonytės tėvai buvo Simonas Ramonaitis ir Ieva. Simono Gusto ir Pranciškos Ramonytės sūnus Juozas gimė 1881 m. Bandau išsiaiškinti, kas buvo Simono Gusto tėvai. Ar jo tėvo vardas buvo Jurgis?
  Pagarbiai,
  Jonas Gustas

  • Juozas Masteika

   Gal mano informacija ir pavėluota , bet pabandykite http://www.metrikai.lt . Patarimas. įveskite tik pavardę ir paieškokite visų Gustų, gal kartais bus iš kitos parapijos.

 12. Jonas Gustas

  Laba diena,
  Gal kas nors turi duomenų iš Kidulių, Slavikų, Gelgaudiškio ir Sudargo metrikų. Domina Gustų šeimos, 19 amžiuje gyvenusios Kidulių (Kaimelio) parapijos Karališkių kaime, istorija.
  Jonas Gustas

 13. Aušra

  Ieškau dirbančių su Leliūnų (Utenos r.) RKB archyvais.

 14. Danguole Skrebutėnienė

  Sveiki, ieškau informacijos apie savo prosenelius Dereškevičių Petrą , Dereškevičienę – Šumskiūtę Ievą, gyv. Naujavalakių kaime, Krosnos valsčiuje ir jų vaikus Dereškevičių Andrių, Dereškevičių Adolfą, Dereškevičių Vincą, Dereškevičiūtę Adelę.
  Pagarbiai
  Danguolė Skrebutėnienė

 15. Stasys

  Sveiki, gal kas žinote XX a pradžioje gyvenusius Giedras ir Giedraičius ar jų palikuonis Vienažindžių km, Joniškėlio apylinkė, Pasvalio sav. Ačiu.

 16. Bronius
 17. Romuald

  Witam poszukuję rodziny Dawidowicz z Jezior i okolic .

 18. Sveiki,ieskau seneliu šaknu,proseneliu kilusiu nuo Lazdiju raj,Lazdiju sen.Miesto lauku kaimo,tai butu Albaviciute Kamilija 1911m(tiksliai nezinau)po vyro pavarde buvo Kandrataviciene,jos brolis Stasys Albavicius,gim.metu nezinau(karo metais dingo be zinios)kalbejo kad buvo isvestas i Pravieniskiu kalejima ir ten sušaudytas(nes buvo istojes i lietuvos policija)

 19. Leopoldas

  Ieškau asmens dirbančio su Josvainių RKB archyvais

 20. Albinas Kandratavičius

  Sveiki. Ieškau savo senelio Petro Kandratavičiaus gyv. 1885-1945 m. Jaseniaukos kaime, Rudaminos valsčiuje, Seinų apskrityje, Lazdijų parapijoje. Kaip rašo Vikipedia (https://lt.wikipedia.org/wiki/Jaseniauka) iš to kaimo yra kilusi Kandratavičių giminė. Noriu rasti informacijos apie jį patį Petrą Kandratavičių, jo brolius, jo tėvus, jo vaikus. Ieškau giminės šaknų. Labai prašau visų, jeigu kas galite, pateikti bet kokią informaciją arba šaltinius tai informacijai rasti. Kaip patekti į Elenos minimą Suvalkų archyvą? Iš anksto dėkoju. Mano E. pašto adresas: alytus.a.k@gmail.com Mano tel.: 8 315 30643; mob. +370 699 92309 Pagarbiai Albinas Kandratavičius

 21. Aurelija Simokaitienė

  Sveiki, ieškau informacijos apie 18a. pabaigoje 19a. pradžioje Vištytyje gyvenusią vokiečių Hauchvicų šeimą. Hauchvicas buvo tuo metu Vištyčio policijos(žandarmerijos?) viršininkas. Tai mano protėviai.

 22. УМЕРЛИ В ИТК-5, ФИЛИАЛ КАЗАНСКОЙ СПЕЦ. ПСИХ. БОЛЬНИЦЫ.

 23. Suvalku Archyvas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *