Nuorodos

Čia pateiktos įvairios genealogams naudingos nuorodos ir kiti šaltiniai.

22 thoughts on “Nuorodos

  1. Anatolijus

    Ieškau dirbančių su Leliūnų (Utenos r.) RKB archyvais. Domina Liskinas Jonas, Liskinienė Elžbieta (Petkevičiūtė)

  2. Allison

    Hello –

    I’m looking for information on my family history. My grandfather immigrated to Canada from Lithuania in 1928. They left the Bremen, Germany port. Information and names below

    Vytautas Svelnys (born 1926)
    Angenius Svelnys (born 1927)
    Mother: Marijona Svelnys (born roughly 1894)
    Father: Aleksander Svelnys (born roughly 1986)

    Other names of interest:

    Jonas Svelnys & Terese Sedeviciute
    Jonas Buvelskis & Mare Masaiciute

    Any information is great!

  3. T.T.

    Ieškau geneologinės informacijos apie Pusvaškius, Piragius, Šesžšuolių rajoną, Ukmergę. Email: withteo@gmail.com

  4. Aldona Stražinskienė

    Radau, kad Tomas Stankevičius tyrė Maskoliūno iš Zarasų r šeimos medį. Aš esu buv Maskoliūnaitė, gal tai mano protėviai?

  5. Maryte

    Sveikti! Ieskau savo tevelio gimimo registracijos Dubingiu baznytineje knygoje. Tevelis – Ciunaitis Kazys, Kosto, gimes 1920 m. geguzes 15 d. Muraliskiu kaime.

    Dekojame

  6. Kristina

    Sveiki, ieškau informacijos apie Arvydo Karaliūno, krikštą (g.m.1958-10-01).Mama Birutė Karaliūnaitė .

  7. Sveiki,ieškau savo senelio Stanislovo Šmagario ,Juozo tėvų .Senelis gimė 1888m.02-12d.Vilnia ,gydytojo,dvarininko,kunigaikščio Ignoto Tado Martyno Žagelio namuose.Prosenelio Tėvas Juozas Šmagaris ir mama Antanina (Kazlauskaitė)Šmagarienė, daugiau duomenų nerandu.Tik prosenelis galėjo tarnaut -virėju,o prosenelė -šeimininke.
    Galėjo su I.T.M.Žagelio šeima išvykti į Lenkiją (Varšuvą).nes vėliau jį vadino varšavenski.Vėliau jį atvežė į Vilnių Geležinkeliečių mokyklą (archyve )nėra dokumentų.1906m. atvyko į Panevėžį,kur apsigyveno Elžbietos Polkotikienės namuose,kuri turėjo 12m. dukrą.Seneliui buvo 18m.,jis pasakojo,kad močiutę užsiaugino.Bet daugiau žinių apie
    prosenelius nerandu ir nežinau,kur ieškot.
    Gal galėtumėte patarti ,kur reikėtų ieškoti,būsi dėkinga.Kur reikėtų iešoti dirbusių žmonių kunigaikščiui I.T.M.Žageliui.

  8. Lina

    Sveiki,
    Domina Molėtų bažnyčios metrikos (1819-1839). Ar yra kokia nors nuotolinė prieiga be archyvo?
    Ačiū

  9. Jonas Gustas

    Laba diena,
    Noriu paklausti, ar Slavikų katalikų bažnyčios metrikuose yra duomenų apie Simono Gusto iš Kidulių (Kaimelio) parapijos Karališkių kaimo, gimusio apie 1849 m., vestuves su Pranciška Ramonyte (1851 – 1928.02.23) iš Slavikų parapijos. Kada ši santuoka įregistruota Slavikų bažnyčioje?
    Pranciškos Ramonytės tėvai buvo Simonas Ramonaitis ir Ieva. Simono Gusto ir Pranciškos Ramonytės sūnus Juozas gimė 1881 m. Bandau išsiaiškinti, kas buvo Simono Gusto tėvai. Ar jo tėvo vardas buvo Jurgis?
    Pagarbiai,
    Jonas Gustas

    • Juozas Masteika

      Gal mano informacija ir pavėluota , bet pabandykite http://www.metrikai.lt . Patarimas. įveskite tik pavardę ir paieškokite visų Gustų, gal kartais bus iš kitos parapijos.

  10. Jonas Gustas

    Laba diena,
    Gal kas nors turi duomenų iš Kidulių, Slavikų, Gelgaudiškio ir Sudargo metrikų. Domina Gustų šeimos, 19 amžiuje gyvenusios Kidulių (Kaimelio) parapijos Karališkių kaime, istorija.
    Jonas Gustas

  11. Aušra

    Ieškau dirbančių su Leliūnų (Utenos r.) RKB archyvais.

  12. Danguole Skrebutėnienė

    Sveiki, ieškau informacijos apie savo prosenelius Dereškevičių Petrą , Dereškevičienę – Šumskiūtę Ievą, gyv. Naujavalakių kaime, Krosnos valsčiuje ir jų vaikus Dereškevičių Andrių, Dereškevičių Adolfą, Dereškevičių Vincą, Dereškevičiūtę Adelę.
    Pagarbiai
    Danguolė Skrebutėnienė

  13. Stasys

    Sveiki, gal kas žinote XX a pradžioje gyvenusius Giedras ir Giedraičius ar jų palikuonis Vienažindžių km, Joniškėlio apylinkė, Pasvalio sav. Ačiu.

  14. Bronius
  15. Romuald

    Witam poszukuję rodziny Dawidowicz z Jezior i okolic .

  16. Sveiki,ieskau seneliu šaknu,proseneliu kilusiu nuo Lazdiju raj,Lazdiju sen.Miesto lauku kaimo,tai butu Albaviciute Kamilija 1911m(tiksliai nezinau)po vyro pavarde buvo Kandrataviciene,jos brolis Stasys Albavicius,gim.metu nezinau(karo metais dingo be zinios)kalbejo kad buvo isvestas i Pravieniskiu kalejima ir ten sušaudytas(nes buvo istojes i lietuvos policija)

  17. Leopoldas

    Ieškau asmens dirbančio su Josvainių RKB archyvais

  18. Albinas Kandratavičius

    Sveiki. Ieškau savo senelio Petro Kandratavičiaus gyv. 1885-1945 m. Jaseniaukos kaime, Rudaminos valsčiuje, Seinų apskrityje, Lazdijų parapijoje. Kaip rašo Vikipedia (https://lt.wikipedia.org/wiki/Jaseniauka) iš to kaimo yra kilusi Kandratavičių giminė. Noriu rasti informacijos apie jį patį Petrą Kandratavičių, jo brolius, jo tėvus, jo vaikus. Ieškau giminės šaknų. Labai prašau visų, jeigu kas galite, pateikti bet kokią informaciją arba šaltinius tai informacijai rasti. Kaip patekti į Elenos minimą Suvalkų archyvą? Iš anksto dėkoju. Mano E. pašto adresas: alytus.a.k@gmail.com Mano tel.: 8 315 30643; mob. +370 699 92309 Pagarbiai Albinas Kandratavičius

  19. Aurelija Simokaitienė

    Sveiki, ieškau informacijos apie 18a. pabaigoje 19a. pradžioje Vištytyje gyvenusią vokiečių Hauchvicų šeimą. Hauchvicas buvo tuo metu Vištyčio policijos(žandarmerijos?) viršininkas. Tai mano protėviai.

  20. УМЕРЛИ В ИТК-5, ФИЛИАЛ КАЗАНСКОЙ СПЕЦ. ПСИХ. БОЛЬНИЦЫ.

  21. Suvalku Archyvas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *