Blažys

Tyrinėju Blažių pavardės genealogiją, ir ieškau informacijos apie Blažių paplitimą (kai kur gali būti ir Blaževičius). Labai daug Blažių kilę iš kelių protėvių, gyvenusių Giedraičių parapijoje. Tačiau mane domina ir kitų Lietuvos (ir ne tik) vietovių Blažiai. Ši pavardė gana populiari, bet gal kai kurių protėvių kilmė atvestų į mano tyrinėjamus Blažius, nes šios genties medyje irgi yra keletas „apvytusių” šakelių, be palikuonių. Todėl nuolat laukiu visokių genealoginių žinių apie Blažius.
Dėkoju iš anksto už suteiktą informaciją.
Arūnas Cijunaitis

11 thoughts on “Blažys

 1. Barbara Ulčickienė

  Sveiki, turiu duomenų apie Eugeniją Blažienę iš Daugėliškio parapijos Lobinių k. Ignalinos r. Jos vyras Silvestras Blažys iš Kaltanėnų k. Švenčionių raj. Turėjo dukrą Mariją Elizą Blažytę. Jos giminė susijusi su Giedraičiais.

  • Arūnas

   Sveiki,
   labai įdomu. Gal galite man parašyti asmeniškai?
   cijunas@gmail.com
   Dėkoju iš anksto,
   Arūnas

  • Giedrius Blažys

   As Giedrius Blažys is klaipėdos gimes 1991 metais🙂

 2. vygintas treciokas

  O gal kas zino apie Blaziu seima îs Ukmerges . Pas mene yra nuotrauka 1939m . Su karininko uniforma.

  • Arūnas

   Deja, neturiu informacijos, kad Giedraičių Blažiai iškeliautų į Ukmergę.
   Ar žinote vardus ir pavardes?

   • Mano AA. Tėvas Algis (Vlado) Blažys. Kilęs nuo Kuktiškių, gimes 1941. Giedraičiai, Vievis taip pat nesvetimi(Teta gyveno)Vėliau gyveno Vilniuje.
    Aš Andrius Blažys, Valdas Blažys(Vilnius)

    andrius.blazys@gmail.com

 3. Ara

  Tėvelio pusė iš Skuodo.

 4. Darius Tacha

  Sveiks Arūnai, pas mane medyje yra du Blažių atstovai, pusseseres vyras ir dėdės antroji žmona. Abu kilę iš Tauragės. Dėl pusseserės vyro nieko nepasakysiu, išsiskyrę, o teta gyvena su dėde galiu per pusbrolius paklausinėti, smulkiau jei ko reikia.

  • Arūnas

   Sveiki, viena Blažių šaka nueina į Tauragę. Būtų gerai vardus sužinoti. Parašykit man el. paštu cijunas@gmail.com

 5. Valdemar

  Sveiki,
  Tyrinėju taip pat šią pavardę, tik sulenkintą, BLAŽEVIČ. Mano protėviai kilę iš Jankūnų k. Turgelių parapijos, Šalčininkų raj.. Taip pat, teko girdėti, kad Blaževič pavardė yra labai populiari Jašiūnų kaime, Šalčininkų raj… Berods kas ketvirtas namas šiame kaime susijęs su šia pavarde.

  • Arūnas

   Dėkoju už komentarą. Iki kurių metų pavyko rasti informacijos ir ar visi Jūsų tyrinėjami Blaževičiai kilę iš ten pat? Gal kok nors „atklydėlis” pasitaikė? Mano tyrinėjami Giedraičių Blažiai praktiškai visi gražiai sueina į kelis protėvius, gyvenusius XVIII a. pabaigoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *